Reading Mode

Hello.

My name is Akira Lee and I write about my life, travels and music.

Nadační fond Jihočeské naděje rozdělil mezi talentované Jihočechy více než čtvrt milionu korun

Druhý ročník běhu Jihočeských nadějí se setkal s obrovským úspěchem. Na startovní čáru v pořadí už druhého ročníku se v neděli 9. června postavila více než tisícovka běžců. Díky Vám všem, kteří jste akci podpořili se vyběhalo neuvěřitelných 292 200 korun. Peníze už jsou do poslední koruny v rukách mladých talentovaných Jihočechů, kteří si i díky Vám mohou splnit své životní sny.

Read more
Běh Jihočeských nadějí 2019

Druhý ročník běhu Jihočeských nadějí se setkal s obrovským úspěchem. Na startovní čáru v pořadí už druhého ročníku Běhu Jihočeských nadějí se v neděli postavila více než tisícovka běžců. Organizátoři tak trhli loňský rekord. Na podporu mladých talentů Jihočeši vyběhali téměř 300 000 korun.

Read more
Jdeme do toho znovu! Běh Jihočeských nadějí pokračuje

Známé i méně známé osobnosti se po roce opět postaví na startovní čáru s cílem podpořit mladé talentované Jihočechy. Nadační fond Jihočeské naděje Martina Kuby přichází s druhým ročníkem Běhu Jihočeských nadějí.

Read more
Druhého kola Talent Akademie Jihočeských nadějí se opět zúčastnila známá jména. Za studenty dorazil Karel Roden nebo Jan Svěrák.

Oscarový režisér Jan Svěrák, držitel Českého lva Karen Roden, komentátor České televize Václav Moravec nebo uznávaný archeolog a egyptolog Miroslav Bárta. To je jen krátký výčet osobností, které v tomto týdnu zavítali do Jižních Čech v rámci talentové akademie.

Read more
Want to continue reading? Click for more posts